...

Dzianina Ściągaczowa

Wyświetlanie jednego wyniku

DZIANINA ŚCIĄGACZOWA – szeroki asortyment kolorów. Poznaj naszą ofertę dostępnych od ręki ściągaczy

Dzianina ściągaczowa to inaczej tkanina w prążki. Wyróżnia się charakterystycznym wzorem. Jej struktura nie jest gładka, lecz pokryta podłużnymi paskami. To typowy materiał odzieżowy z uwagi na swoją miękkość i elastyczność. Świetnie nadaje się do uszycia całych ubrań, jak i ich elementów wykończenia. Dzianina ściągaczowa w swoim składzie posiada bawełnę z domieszką elastanu. Występuje także jako mieszanka bawełny i poliestru oraz bawełny, poliestru i elastanu.
Produkt ten zasługuje na uwagę każdej krawcowej. Materiał jest sprężysty, oddychający, nieprześwitujący i wyjątkowo miły w dotyku.

Zastosowanie dzianiny ściągacz.

Dzianina prążkowana jest tkaniną bawełnianą o bardzo wyraźnej strukturze podłużnych pasków z obu jej stron. Ściągacz to materiał dwustronny. Ze względu na swoją elastyczność, dzianina znajduje zastosowanie przy wykańczaniu odzieży. Wykorzystuje się ją przy kołnierzykach koszul, obszyciach, golfach, opaskach czy mankietach. Nie sposób wymienić wszystkich zastosowań materiału.
Ściągacz z powodzeniem wykorzystuje się w produkcji całych ubrań. Doskonale nadaje się do szycia odzieży luźnej lub sportowej. Inaczej mówiąc, w produkcji odzieży codziennej. Wybierając tą dzianinę możemy uszyć bluzki, legginsy, sukienki, a nawet lekkie kurtki. Wysoka elastyczność i rozciągliwość materiału zapewniają bardzo duży komfort noszenia. Jest to jedna z najbardziej lubianych tkanin z uwagi na bardzo dużą praktyczność w zastosowaniu. Miłośnicy wygody z pewnością docenią tą jakże wdzięczną prążkowaną dzianinę.

Cechy charakterystyczne dzianin ściągaczowych.

– Materiał posiada dużą rozciągliwość w poprzek. Szybko wraca do stanu pierwotnego przy zachowaniu kształtu ubrania
– Struktura z obu stron jest podobna. Zauważalna delikatna różnica pomaga zachować stałość w projekcie
– Dzianina jest znacznie bardziej mięsista niż równie popularny Jersey
– Krawędzie ściągacza po naciągnięciu nie ulegają zwijaniu
– Idealnie przylega do ciała, podkreślając jego kształt
– Posiada doskonałe właściwości chłonne. Wysoka absorbcja wilgoci zapewnia świetny komfort podczas codziennego użytkowania.
Dzianina ściągaczowa jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Maksymalna temperatura prania 40 stopni Celsjusza. Należy unikać suszenia.

W ofercie sklepu znajduje się bardzo szeroki wybór dzianin ściągaczowych. Rodzaje dzianiny wyróżnia się między innymi ze względu na skład. W przypadku bawełny czy bawełny organicznej mamy do czynienia ze ściągaczami gładkimi lub prążkowanymi. Gładki ściągacz posiada gramaturę od 230 do 250 g/m2 i szerokość rękawa 2x75cm. Z kolei bawełna prążkowana dostępna jest w dwóch wariantach gramatur, 280 i 450 g/m2.
Inne kryterium stanowi dostępna kolorystyka. Szeroki zakres dostępnych barw pozwala stworzyć każdy projekt. Bardzo wdzięczny materiał, jakim jest, ściągacz dostępny jest w certyfikowanej jakości.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.