...

Dzianina Akrylowa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 35

Dzianiny akrylowe to rodzaj syntetycznych tkanin wytworzonych na bazie akrylu. Wśród dostępnych na rynku znajdują się tkaniny w całości wykonane z akrylu oraz połączone z innymi surowcami. Akryl jest materiałem w dotyku przypominającym naturalną wełnę. To popularny zamiennik drogich tkanin z naturalnej wełny. Z uwagi na niską cenę, jak i liczne zalety tkaniny, jej popularność wciąż rośnie. W naszej ofercie znajdą Państwo dzianiny akrylowe dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Zalety dzianiny akrylowej.

Akryl to najpopularniejsze chemiczne włókno syntetyczne. Jest wyjątkowo sprężysty i bardzo wytrzymały. Syntetyk ten bardzo często wykorzystuje się w produkcji tkanin jako główny składnik. Tkaniny wyprodukowane z użyciem akrylu są wytrzymałe. Posiadają także cechy termoizolacyjne i niską pochłanialność wilgoci.
Podstawową zaletą dzianiny akrylowej jest niska cena. To pozwala szyć ubrania dostępne na każdą kieszeń. Nie trzeba wydawać dużych pieniędzy, by zyskać doskonałe jakościowo produkty. Cena to jednak niejedyna zaleta akrylu.
Sprężystość włókien akrylowych sprawia, że dzianina jest odporna na zagniecenia i wszelkie odkształcenia. Tkanina doskonale się układa za sprawą wyjątkowej miękkości. Jej pielęgnacja jest bardzo łatwa. Można ją prać w pralce i szybko schnie. Dzianina akrylowa jest odporna na promienie słoneczne i nie podda się atakowi moli ubraniowych.
Bardzo ważną zaletą tkanin akrylowych jest fakt, że nie powodują one alergii czy podrażnień skóry. W tym zakresie jest doskonałą opcją dla tkanin wykonanych z naturalnych włókien. Ta zaleta bez wątpienia zostanie doceniona przez alergików.

Dzianina akrylowa i jej zastosowanie.

Produkcja akrylu odbywa się poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii. Pozwala to uzyskać doskonałą jakość materiału w znacznie niższej cenie. Materiał jest bardzo wytrzymały a jego faktura, bardzo przyjemna w dotyku. Dzianina akrylowa jest znacznie łatwiejsza w pielęgnacji niż tradycyjna wełna. Między innymi dzięki temu znajduje tak szerokie zastosowanie.
Materiał jest stosowany w przemyśle odzieżowym. Wykorzystywany nie tylko przez duże firmy. Chętnie sięgają po niego mniejsze pracownie krawieckie jak też pasjonaci szycia okazjonalnego, doceniając efekt w postaci walorów wizualnych.
Dzianina akrylowa dostępna jest w różnej grubości. Dzięki temu można ją wykorzystywać do szycia różnych ubrań. Jedynym ograniczeniem może stać się nasza wyobraźnia. Akryl świetnie nadaje się na odzież wierzchnią taką jak kurtki czy płaszcze. Z powodzeniem można uszyć z niego bluzki, swetry czy spódnice. Wybierając dzianinę akrylową, mamy pewność, że nasze ubrania będą wyjątkowo lekkie, łatwe w utrzymaniu i odporne na zniszczenia. To wyjątkowo wdzięczny materiał, który pozwoli z powodzeniem zrealizować każdy projekt krawiecki.
Nasza oferta obejmuje szeroki wybór dzianin akrylowych. Kolor, struktura i walory wizualne. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.